Стали відомі дата і час матчів 21 туру чемпіонату України

1 лютого 2018, 15:39
Поєдинки пройдуть в два ігрових дня – 24 і 25 лютого

Дирекція української Прем'єр-ліги затвердила дати проведення та час початку матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу.

17:00. "Верес" – "Динамо"

Сьогодні Дирекція УПЛ також ухвалила рішення, що матч 18 туру чемпіонату України "Карпати" і "Олімпік" буде дограний 21 лютого. Команди продовжать зустріч з другого тайму. Початок догравання у Львові – о 14:00. Рахунок після першого тайму – 1:1.

Нагадаємо, що 3 грудня матч "Карпати" – "Олімпік" був припинений через сильний снігопад у Львові. Після перерви головний арбітр зустрічі Катерина Монзуль не вирішила командам розпочати другий тайм через негоду, що обрушилася на Львів.

У перерві поле стадіону не встигали очистити від снігу, хоча до збирання підключилися навіть фанати. Пізніше з'явилося відео, на якому видно, як група уболівальників спорудила прямо на футбольному полі сніговика.