Став відомий склад збірної України на Кубок Федерації

31 січня 2018, 20:00
Команди зіграють матч першого кола у Другій Світовій групі в Канберрі

Марта Костюк очолила збірну України. фото AFP

10-11 лютого жіночі збірні Австралії та України зіграють матч першого кола у Другій Світовій групі Кубка Федерації в Канберрі. Поєдинок пройде на трав'яному корті.

Сьогодні став відомий склад збірної України: Марта Костюк, Надія Кіченок, Людмила Кіченок і Дарина Лопатецька.

За команду Австралії виступлять: Ешлі Барті, Дар'я Гаврилова, Дестані Айава і Кейсі Деллакуа.

Цікаво, що в 2017 році збірні України та Австралії також зустрічалися в рамках Кубка Федерації. У Харкові українські тенісистки обіграли суперниць з Зеленого континенту.

Нагадаємо, що лідер українського тенісу Еліна Світоліна ще в минулому році заявила, що пропустить лютневий матч збірної України з Австралією. Тенісистка хоче краще підготуватися до більш важливих турнірів. Тим більше, що Еліна отримала пошкодження на Відкритому чемпіонаті Австралії.

До речі, в листопаді збірна США 18-й раз виграла Кубок Федерації. У фінальному поєдинку американки обіграли команду Білорусі – 3: 2.