"Сталь" і "Олімпік" зіграли внічию в Києві

24 вересня 2017, 16:08
Матч десятого туру Прем'єр-ліги пройшов на "Оболонь-Арені" і завершився з рахунком 1: 1

"Сталь" - "Олімпік" - 1:1. Фото ФК "Сталь"

У матчі десятого туру чемпіонату України " Сталь " і " Олімпік " зіграли внічию . Поєдинок в неділю пройшов в Києві на " Оболонь – Арені " і завершився з рахунком 1 : 1 .

Номінальні господарі забили першими : на 25 -й хвилині " Сталь " вперед вивів півзахисник Михайло Месхі . У другому таймі " Олімпік " зрівняв рахунок зусиллями Станіслава Біленького : для 19 – річного нападника донецького клубу м'яч став другим в сезоні в ЧУ .

Після цього матчу в активі " Олімпіка " стало 14 очок , у " Сталі " – вдвічі менше.

Таблиця чемпіонату України.

"Сталь" – "Олімпік" – 1: 1 (1: 0)
Голи : Месхі ( 25 ) – Біленький ( 60 )
Жовті картки : Якимів ( 45 ) , Месхі ( 79 ) , Хотсяновський ( 86 ) , Тимчук ( 90 + 1 ) – Брикнер ( 40 ) , Очігава ( 63 )

Всі матчі чемпіонату України сезону 2017/18.

Нагадаємо , що раніше в десятому турі чемпіонату України"Шахтар" на виїзді обіграв "Зірку" (4:2), а "Динамо" в Києві не змогло обіграти "Верес" (0:0).