Відразу дві українки потрапили в топ-10 гонки переслідування на ЧС з біатлону

6 березня 2016, 18:12
"Золото" завоювала німкеня Лаура Далмайер, "срібло" – італійка Доротея Вірер, "бронзу" – француженка Марі Дорен-Абер

Лаура Далмайер. Фото AFP

На чемпіонаті світу з біатлону в норвезькому Холменколлені пройшла гонка переслідування у жінок.

Перемогла німецька біатлоністка Лаура Далмайер, яка днем раніше стала третьою в спринті. Вона пройшла 10-кілометрову дистанцію без помилок на вогневих рубежах за 30 хвилин 49,2 секунди. "Срібло" у італійки Доротеї Вірер (два промахи; відставання -48,3 секунди). Замкнула трійку призерів француженка Марі Дорен-Абер (три промахи; +57,3).

Лаура Дальмаєр стала дворазовою чемпіонкою світу. На світовій першості в минулому році в фінському місті Контіолахті 22-річна німкеня завоювала нагороду вищої проби в естафеті.

Відразу дві українки потрапили в топ-10: Олена Підгрушна з одним промахів посіла п'яте місце, Юлія Джима з аналогічними показниками в стрільбі стала дев'ятою. Ірина Варвинець з двома промахами посіла 14-е місце.