Відразу двоє українців в ТОП-10 спринту в Рупольдінгу, а Фуркад відривається від татка

16 січня 2020, 17:18
Мартен під час відсутності Бе виграв спринт на п'ятому етапі Кубка світу

Поки минулорічний володар Кубка світу норвежець Йоханнес Бе весь в батьківських турботах після народження сина, біатлонний трон тут же зайняв п'ятикратний олімпійський чемпіон Мартен Фуркад. Француз виграв спринт на п'ятому етапі Кубка світу в Рупольдінгу і почав створювати відрив від Йоханнеса в загальному заліку. Днем раніше жіночий спринт виграла Екхофф, а українка Підгрушна показала 14-й хід.

Дуже добре провели гонку українські біатлоністи – відразу четверо виявилося в ТОП-40. Зовсім небагато, менше чотирьох секунд, не вистачило до квітковій церемонії Артему Примі – він восьмий, але прогрес що називається – на обличчя. Десятку замкнув лідер нашої збірної Дмитро Підручний, який йшов в першій групі і був першим, хто на вогневих рубежах вибив 10 з 10-ти. А Сергій Семенов, який повернувся в Кубок світу після Нового року, з чистою стрільбою пробрався в ТОП-36.

Компанію Фуркаду на подіумі склав ще один француз Кантен Фійон Майї. "Це абсолютно особлива боротьба з товаришем по команді. Кантен ніколи не перестає тиснути", – сказа після фінішу Мартен. А замкнув трійку призерів на превелику радість помсти німецької публіки місцевий улюбленець Бенедикт Долль.