"Спортинг" обіграв "Атлетіко", але цього виявилося мало

13 квітня 2018, 00:26
Головний фаворит Ліги Європи "Атлетіко" програв 0:1 на виїзді, але пройшов далі завдяки домашній перемозі 2:0

Футболісти "Атлетіко" програли, але вийшли в півфінал Ліги Європи. Фото AFP

У чвертьфінальному матчі Ліги Європи португальський "Спортинг" мінімально обіграв іспанський "Атлетіко". Поєдинок в Лісабоні в четвер завершився з рахунком 1:0.

Єдиний гол на 28-ій хвилині зустрічі забив колумбійський нападаючий "Спортінга" Фреді Монтеро.

У першому матчі тиждень тому в Мадриді "Атлетіко" переміг з перевагою в два м'ячі – 2:0. Таким чином, в півфінал Ліги Європи вийшов іспанський клуб, який вважається головним фаворитом на перемогу в турнірі.

В інших чвертьфіналах ЛЄ "Марсель" на своєму полі розгромив "Лейпциг" з рахунком 5:2, московський ЦСКА вів 2:0 в матчі з "Арсеналом", але не зміг утримати перемогу (2:2), а австрійський "Зальцбург" створив справжню сенсацію, обігравши "Лаціо" з рахунком 4:1.

Жеребкування півфіналів і фіналу Ліги Європи пройде в швейцарському Ньоні в п'ятницю, 13 квітня.