Врятувати Маріуполь. Шахтар зіграв матч на підтримку міста-героя

1 травня 2022, 18:26
Донецький Шахтар зіграв благодійний поєдинок проти Хайдука та нагадав усьому світу про трагедію Маріуполя

Шахтар vs Хайдук / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар", Колаж: Сьогодні

Сьогодні Шахтар провів свій п'ятий поєдинок у рамках благодійного туру Shakhtar Global Tour For Peace. Суперником команди Де Дзербі був хорватський клуб Хайдук.

Трансляція двобою Шахтар – Хайдук доступна на нашому сайті.

Наставник "гірників" Роберто Де Дзербі виставив бойовий склад. З капітанською пов'язкою вивів команду на футбольне поле стадіону "Полюд" у Спліті ветеран Андрій Пятов. Ще один знаковий футболіст Шахтаря – Ярослав Ракицький залишився на лаві запасних.

Гравці Шахтаря на благодійний матч із Хайдуком одягли спеціальні футболки, щоб нагадати світові про відповідальність за людей на заводі "Азовсталь" та у всьому Маріуполі.

Матч не зовсім вдало розпочався для підопічних Роберто Де Дзербі. Вже на 6-й хвилині поєдинку Михайло Мудрик отримав травму та змушений був залишити футбольне поле. Замість нього у гру вступив Кирило Сігєєв.

На 49-й хвилині матчу "гірники" програвали 0:2. За Хайдук забивали Любичич та Лазар. Але футболісти Шахтаря зуміли усунути гандикап зусиллями Топалова та Стасюка.

ГОЛ ТОПАЛОВА

ГОЛ СТАСЮКА

За 10 хвилин до кінця поєдинку Любичич робить дубль і, здавалося, приносить перемогу Хайдуку. Але на останній хвилині матчу Андрій Борячук встановив остаточний рахунок – 3:3.

ГОЛ БОРЯЧУКА

Благодійний матч

1 травня, Спліт (Хорватія)

Хайдук (Хорватія) – Шахтар (Україна) – 3:3

Голи: Любичич, 10, 80, Лазар, 49 – Топалов, 59, Стасюк, 74, Борячук, 90.

Усі гроші від реалізації квитків та реклами на матчі туру будуть передані українським громадянам, волонтерським організаціям, медикам, а також на допомогу українським дітям, які постраждали від війни.