Суперник "Дніпра" у Лізі Європи "Сент-Етьєн" здобув перемогу над "Бастією"

30 серпня 2015, 17:36
У четвертому турі Ліги 1 "Сент-Етьєн" переміг "Бастію", догравали матч удев'ятьох

"Сент-Етьєн" - "Бастія" - 2: 1

<p><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">"Сент</span><span>-Етьєн</span><span class="atn">" – "</span><span>Бастія</span><span>" – 2:</span> <span class="hps">1</span></span>. Фото AFP</p>

Футболісти " Сент- Етьєна " – майбутні суперники "Дніпра" у груповому етапі Ліги Європи – добилися перемоги над "Баст" в домашньому матчі четвертого туру чемпіонату Франції. Зустріч в неділю в Сент- Етьєні завершилася з рахунком 2 : 1 на користь господарів.

У складі переможців відзначилися Лоїк Перрен ( 20 – а хвилина) і Валентин Ейссерік (62). Автором єдиного гола у гостей став Гаель Даник (41). " Бастія " в дебюті матчу залишилася вдесятьох , а з середини другого тайму діяла удев'ятьох : червоні картки отримали Олександр Джикія ( 4 ) і Франсуа Кама ( 73 ) .

"Сент -Етьєн " набрав 7 очок і наздогнав за цим показником " Бастію " , що йде на шостій сходинці в турнірній таблиці.