Суперник "Дніпра" у Лізі Європи "Русенборг" оформив "золотий дубль" в Норвегії

23 листопада 2015, 12:48
До золотих медалей чемпіонату норвежці додали Кубок країни

Фото rbk.no

Суперник дніпропетровського "Дніпра" у Лізі Європи "Русенборг" переміг "Сарпсборг" з рахунком 2:0 у фіналі Кубка Норвегії, оформивши тим самим "золотий дубль" за підсумками 2015 року.

Чинний чемпіон був явним фаворитом фіналу в Осло і домінував протягом усього поєдинку. Втім, першого гола довелося чекати до 22-ї хвилини, коли Поль-Андре Хелланн скористався хорошою передачею Янн-Еріка де Ланлу. За п'ять хвилин до перерви Майк Єнсен чітким ударом з лінії штрафного збільшив перевагу "Русенборга".

У другій половині матчу суперники нічого не зуміли протиставити фавориту. Таким чином, команда Кере Інгебрігтсена стартує в наступному єврокубковому сезоні з кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА, тоді як "Стрьомсгодсет", "Стабек" і "Одд" спробують сили в Лізі Європи УЄФА.