Суперник "Динамо" в Лізі Європи в меншості обіграв "Монако"

8 лютого 2015, 19:36
"Генгам" піднявся на 10-е місце в чемпіонаті Франції

Фото AFP

Суперник київського "Динамо" в 1/16 фіналу Ліги Європи, "Генгам", провів календарну гру національної першості Франції.

У 24-му турі Ліги 1 "Генгам" приймав "Монако", яке входить до лідируючої п'ятірки.

Вже на 21-й хвилині зустрічі господарі поля залишилися в меншості, коли червону картку отримав Діалло. Тим не менш, "Генгам" здобув перемогу завдяки єдиному голу, який на 51-й хвилині забив Левек.

У цій грі головний тренер "Генгама" Жослен Гурвеннек задіяв наступних виконавців: Лосли – Якобсен, Ангу, Сорбон, Левек – Пьє (Матіс, 78), Діалло, Санкаре, Жиресс (к) (Кербра, 46) – Майданов (Ятабаре, 70 ), Бовю.

Перемога дозволила "Генгама" увійти в десятку. У 24-х матчах команда здобула 10 перемог, 2 рази зіграла внічию і 12 разів поступилася (різниця м'ячів – 28:36).

До матчу проти київського "Динамо" наші суперники проведуть ще дві гри. 11 лютого в Кубку Франції "Генгам" зіграє в гостях з "Ізером", а 15 лютого проведе виїзний поєдинок Ліги 1 проти "Меца".

Гра "Генгам" – "Динамо" (Київ) відбудеться 19 лютого.