Знову гол п'ятою: "Динамо" громить "Карпати" і виходить в лідери Прем'єр-ліги

29 липня 2017, 21:23
Кияни на своєму полі обіграли "Карпати" з рахунком 5: 0

"Динамо" - "Карпати" - 5:0. Фото fcdynamo.kiev.ua

У матчі третього туру чемпіонату України " Динамо " обіграло " Карпати " . Поєдинок пройшов у суботу в Києві на НСК " Олімпійський " і завершився з рахунком 5 : 0 .

На дев'ятій хвилині Андрій Ярмоленко увійшов в штрафну суперника з правого флангу і прострілив – Віталій Буяльський переправив м'яч в сітку п'ятою . Прямо як кількома днями раніше з передачі Ярмоленкап'яткою забив Дьємерсі Мбокані.

У другому таймі хет – три оформив Віктор Циганков ( забивав на 55 -й , 62 -й і 83-й хвилинах ) , ще один гол забив Дьємерсі Мбокані .

На 67 -й хвилині замість Андрія Ярмоленка на поле вийшов Олег Гусєв , який повернувся в команду в міжсезоння .

Після цього матчу " Динамо " вийшло в одноосібні лідери чемпіонату України з дев'ятьма очками . У " Карпат " залишилося одне очко .

Таблиця чемпіонату України.

"Динамо" – "Карпати" – 5:0 (1:0)
Голи: Буяльський (9), Циганков (55), Мбокані (59), Циганков (62), Циганков (83)
Жовті картки: Хачеріді (71), Кадар (75) – Лебеденко (77)

Всі матчі чемпіонату України 2017/18.

Раніше в матчі третього туру чемпіонату України " Шахтар " на виїзді з рахунком 2:1 обіграв "Сталь", вирвавши перемогу на п'ятій доданій хвилині .