Знову бронза! Четверту медаль України на Олімпіаді завоював Романчук: від нього чекали золота

29 липня 2021, 05:08
Наш плавець у фінальному запливі показав час на секунду гірше, ніж в кваліфікації. І пролетів повз "золото"

Михайло Романчук посів третє місце на Олімпіаді-2020 на Токіо на дистанції 800 метрів вільним стилем / Фото: Reuters

Після олімпійського рекорду в кваліфікації (7:41.28) на дистанції 800 метрів вільним стилем від Михайла Романчука чекали "золота".

Але в фіналі наш плавець виступив гірше і показав третій результат (7:42.33). Той випадок, коли можна засмутитися "бронзі" Олімпійських ігор.

Найкращий результат сьогодні показав американець Роберт Фінке (7:41.87). Якби Романчук повторив свій кваліфікаційний результат у фіналі, він став би олімпійським чемпіоном. Другий рядок посів італієць Грегоріо Пальтріньєрі.

Ще один українець Сергій Фролов став шостим (7:45.11).

Фінальний заплив на 800 метрів вільним стилем. Олімпіада-2020 на Токіо / Фото: Reuters