Сніг наостанок: Германн виграла спринт і Малий глобус на Кубку світу в Контіолахті, Семеренко – 14-та

13 березня 2020, 18:29
У загальному заліку продовжує лідирувати італійка Доротея Вірер

Деніз Геррманн / Фото: Reuters

Швидконога німецька біатлонстка Деніз Геррманн навіть з колом штрафу після стрільби стоячи стала переможницею спринтерської гонки на восьмому етапі Кубка світу у фінському Контіолахті, який завершує нинішній сезон. Адже буквально 12 березня стало відомо, що фінальний етап Кубка світу з біатлону в Норвегії не відбудеться через пандемію коронавірусу.

Варто відзначити, що змагатися дівчатам довелося в складних погодних умовах – під мокрим снігом, що валив. А на стрільбищі вирував вітер. Тому навіть з одним промахом срібним призером стала ще одна німкеня – Франциска Пройс. А третьою фінішувала норвежка Тіріл Екгофф з двома колами штрафу. Найкраща з українок – Валя Семеренко з одним промахом на стійці приїхала 14-ю. Віта Семеренко і Анастасія Меркушина з двома колами штрафу на 30-му і 32-му місцях відповідно.

Сьогоднішня перемога дозволила Геррманн виграти Малий кришталевий глобус у заліку спринтів. У загальному заліку Кубка світу продовжує лідирувати італійка Доротея Вірер.