Словаччина повернулася до боротьби за Євро-2020: огляд матчу з Угорщиною

10 вересня 2019, 09:57
Словаки на виїзді обіграли угорську команду і зберегли шанси пробитися на чемпіонат Європи

Гольовий удар Мака / Фото: AFP

У групі Е відбіркового раунду чемпіонату Європи з футболу 2020 збірна Словаччини закрутила інтригу, обігравши на виїзді Угорщину. Зустріч відбулася в Будапешті і завершилася перемогою гостей з рахунком – 2:1.

Рахунок був відкритий в кінцівці зустрічі, коли відзначився Роберт Мак, який вразив ворота з близької відстані. Угорці відігралися відразу після перерви. Домінік Собослаі майстерно пробив у верхній кут зі штрафного. Але через кілька хвилин Роберт Боженік дальнім ударом в нижній кут приніс перемогу Словаччині.

За Угорщину весь матч відіграв захисник київського "Динамо" Тамаш Кадар.

Угорщина – Словаччина – 1:2

Голи: Собослаі (50) – Мак (40), Боженік (56).

5  АЗЕРБАЙДЖАН50145-131

Раніше ми писали, що після перемоги України над Литвою Шевченко зробив нефутбольну заяву. "Напевно, важливіше, ніж наша гра, що сьогодні були звільнені наші військовополонені, моряки і інші хлопці. Відбувся обмін, ми теж за цим всім стежили. Думаю, це важлива подія сьогодні для України. Все закінчиться і буде добре", – сказав Шевченко.