"Наступний олімпійський чемпіон": каратистка Терлюга взяла "золото" на турнірі в Токіо

8 вересня 2019, 11:23
Наша спортсменка була сильнішою за суперницю з Тайбея

/ Фото: Instagram

Українська каратистка Анжеліка Терлюга стала переможницею турніру в Токіо. У фіналі вона перемогла спортсменку з Тайбея Вен Цзю-Юн з рахунком 3:1. Перемогу одеській спортсменці приніс її коронний удар, який вона зробила в закінченні бою. Таким чином, Анжеліка набрала важливі бали в олімпійський рейтинг.

Користувачі в Instagram привітали нашу спортсменку з перемогою:

• Ми завжди поруч з тобою. Віримо в тебе. Тобі все під силу.
  • Ми за тебе вболіваємо!
  • Розумничка і гордість. Молодець

Багато хто вже пророкуює спортсменці і олімпійську медаль:

• "Наступний олімпійський чемпіон", – написав один з користувачів.

Також бронзову нагороду завоював львів'янин Станіслав Горуна. Наш спортсмен поступився в півфіналі турніру представнику Азербайджану Рафаелю Агаєву.

Спортсмен у себе в Instagram подякував усім за підтримку.

Раніше, кращий каратист України політав над "Ареною Львів". Станіслав Горуна стрибнув з банджі-джампінгом.

Нагадаємо, ранішеміністр озвучив суми призових для українських спортсменів за медалі Європейських ігор-2019. За перше місце – 50 000 грн, за друге місце – 40 000 грн, за третє місце – 25 000 грн. Якщо один спортсмен завоював кілька нагород, він отримає призові за кожну з них.