Слідом за Білодід український дзюдоїст-суперважковаговик взяв медаль елітного турніру

13 січня 2021, 19:39
Яків Хаммо в Катарі програв тільки легендарному французу в півфіналі

Дзюдоїст Яків Хаммо

Збірна України завоювала другу нагороду престижного змагання серії "Мастерс" в Досі. Позавчора чемпіонка-красуня Білодід взяла медаль турніру з дзюдо в Катарі. Сьогодні її успіх повторив Яків Хаммо, який став бронзовим призером у ваговій категорії понад 100 кг.

На шляху до півфіналу 26-річний уродженець Донецької області здолав суперників із Бразилії, Словенії та Японії. Причому срібного призера Олімпійських ігор-2016 Харасаву українець уклав вже на другій хвилині – іппон! А ось за путівку до фіналу Хаммо поступився восьмиразовому чемпіону світу й дворазовому олімпійському чемпіону – французу Тедді Рінеру. Зате в дуелі за "бронзу" Яша впорався з таджиком Темуром Рахімовим.

Турніри серії "Мастерс" збирають еліту дзюдо. Вище рангом вважаються тільки Олімпійські ігри і чемпіонат світу. До цього року з українців призером подібних змагань ставав тільки Георгій Зантарая.

Раніше Хаммо перемагав на Гран-прі з дзюдо в Дюссельдорфі.

Дивіться, як Даша Білодід пробувала грати в теніс.