Скандальна Соловей в бронзі: українка стала третьою на чемпіонаті Європи в Нідерландах

19 жовтня 2019, 23:10
Вона принесла другу медаль нашій країні після Старикової

Українка Ганна Соловей, яка влітку перемогла хама-президента федерації, що погрожував вигнати її зі збірної, вирвала бронзову медаль чемпіонату Європи з велотреку в груповій гонці в Нідерландах. Наша спортсменка набрала 38 очок (20 за коло переваги і 18 на проміжних фінішах), поступившись лише італійці Марії Джулії Конфалоньері (46) і білорусці Тетяні Шараковой (44). Влітку Ганна виборола "золото" в гонці за очками на II Європейських іграх в Мінську.

Для України це друга медаль поточного чемпіонату в Апелдорні. Вчора "срібло" у спринті поклала до скарбнички Олена Старикова. У фіналі вона двічі поступилася росіянці Анастасії Войновій (0:2), що стала 10-разовою чемпіонкою Європи. Для Старикової це уже третя срібна нагорода великих турнірів в цьому році. Раніше вона була другою на чемпіонаті світу в гіті на 500 метрів і другий на Евроіграх в Мінську в цій же дисципліні.

Раніше ми писали, що велогонщик помер після падіння за 100 метрів до фінішу. Джованні Яннеллі впав і вдарився головою об бетонний парапет.

Додамо, що кращий молодий гонщик "Тур де Франс" Ярослав Попович гостював у редакції "Сьогодні":