Сидорчук приносить перемогу Україні над Македонією у відборі Євро-2016

12 жовтня 2014, 21:05
Наша команда виграє другий матч поспіль

Перемога у Львові. Фото AFP

У Львові завершився відбірний поєдинок Євро-2016. Збірна України мінімально обіграла Македонію.

У першому таймі українці більше володіли ініціативою й атакували, однак більше небезпечних моментів створили македонці. Кілька разів П'ятов рятував Україну. Але "синьо-жовті" зуміли забити в роздягальню. На другій компенсованій хвилині Сидорчук вивів нашу команду вперед. Коноплянка прострілив на Ярмоленка, але від того м'яч відскочив у центр штрафного, де самотній Сидорчук розстріляв ворота.

На початку другого тайму українці втратили можливість збільшити свою перевагу. Уже в першій же атаці наші заробили пенальті. Зозуля картинно впав у штрафному. Ярмоленко з 11 метрів влучив у поперечину.

Під кінець зустрічі македонці пішли ва-банк, штурмуючи ворота П’ятова. Було спекотноо в нашому штрафному, але українці втримали перемогу – 1: 0.