Шведи мінімально обіграли Італію в стиковому матчі ЧС-2018

10 листопада 2017, 23:45
Футболісти збірної Швеції перемогли італійців у першому матчі плей-офф за вихід на чемпіонат світу

Відбір на ЧС-2018. Швеція - Італія - 1: 0. фото AFP

<p>Відбір на ЧС-2018. Швеція – Італія – 1: 0. фото AFP</p>

Футболісти збірної Швеції на своєму полі завдали поразки команді Італії в першому стиковому матчі за право виступити на чемпіонаті світу 2018 року.

Зустріч пройшла в п'ятницю в Стокгольмі і завершилася перемогою господарів поля з рахунком 1: 0. Єдиний у матчі гол забив на 61-й хвилині Якоб Юханссон.

Обидві команди у відбірковому турнірі ЧС-2018 зайняли другі місця в своїх групах. Шведи стали другими в групі А, поступившись французам, але обійшовши в таблиці Голландію і Болгарію. Італійці не змогли стати першими в групі G, яку виграла Іспанія.

Повторну гру суперники проведуть 13 листопада в Мілані.

Свій матч у п'ятницю провела і збірна України. Товариська зустріч, що пройшла у Львові, завершилася з рахунком 2: 1 на користь українців. У складі переможців голи забили Андрій Ярмоленко (39-а хвилина) та Євген Коноплянка (54). Відео голів матчу Україна – Словаччина. У суперників відзначився Лукаш Штетина (10) після помилки воротаря української збірної Андрія П’ятова.

Нагадаємо, що раніше сьогодні в фінальну стадію чемпіонату світу пробилася команда Сенегалу, яка в переграванні поєдинку групового етапу обіграла ПАР з рахунком 2: 0 і гарантувала собі місце на ЧС-2018.