Шотландія громить Албанію і продовжує боротьбу за перемогу в Лізі націй: огляд матчу

18 листопада 2018, 10:15
Голи та кращі моменти матчу Ліги націй в Албанії

Збірна Шотландії на виїзді розгромила команду Албанії з великим рахунком і зберігає шанси на перше місце в групі 1 Ліги С Ліги націй. Долю переможця групи шотландці розіграють в очному поєдинку з Ізраїлем 20 листопада.

Початок розгрому поклав Фрейзер вже на 14-й хвилині. Ще до перерви Флетчер з пенальті рахунок подвоїв, а після перерви Форрест оформив дубль. Правда, варто відзначити, що господарі поля з 12-ї хвилини грали в меншості – червону картку заробив Маврай.

Албанія – Шотландія – 0: 4
Голи: Фрейзер (14), Флетчер (45, пен), Форрест (55, 67)

Албанія: Беріша, Веселі, Гімшіті (Дермаку, 52), Маврай, Бінаку, Джака, Качі (Ісмайлов, 27), Мемушай, Грезда, Манай (Балай, 62), Узун.

Шотландія: Макгрегор, Бейтс, Маккенна, Робертсон, Патерсон, Армстронг (Мактоміні, 61), Крісті, Фрейзер (Расселл, 73), Макгрегор, Форрест, Флетчер (Філліпс, 68).

Попередження: Патерсон (10), Манай (12), Маврай (21), Маккенна (60), Бейтс (65), Расселл (80), Грезда (88).

Видалення: Маврай (21).

Нагадаємо, що збірна Португалії першою серед всіх учасників Ліги А вийшла в півфінал Ліги
націй. Огляд матчу Італія – Португалія – 0:0.

Додамо, що збірна України після поразки 1: 4 від Словаччини в останньому матчі в Лізі націй прибула до Туреччини і провела перше тренування напередодні товариського матчу з місцевою збірною .