Шотландці пошкодували, що забили гол: огляд матчу "ПСЖ" – "Селтік" – 7:1

23 листопада 2017, 11:23
Відео голів та моментів матчу п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів

Футболісти французького "Парі Сен-Жермен" здобули велику перемогу над шотландським "Селтіком" в домашньому матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Зустріч групи B відбулася в середу в Парижі і завершилася з рахунком 7:1 на користь господарів, які оновили рекорд за кількістю голів на груповому етапі турніру. Автором голу у шотландської команди став Мусса Дембеле на першій хвилині, після чого забивали лише футболісти французької команди: по дублю зробили Неймар (9-та, 22-га хвилини) і Едінсон Кавані (28-ма, 79-та), по м'ячу забили Кіліан Мбаппе (35-та), Марко Верратті (75-та) і Дані Алвес (80-та).

"ПСЖ" (15 очок) і "Баварія" (12), які займають перше і друге місця, достроково гарантували собі вихід до плей-офф. "Селтік" (3) йде третім, "Андерлехт" (0) – четвертим.

Раніше в п'ятому турі Ліги чемпіонів чемпіон України програв "Наполі": відео голів "Наполі" – "Шахтар" 3:0. Для виходу до плей-офф ЛЧ "гірникам" необхідно 6 грудня в Харкові не програти "Манчестер Сіті".

Ігор Акінфєєв перервав свою божевільну серію з пропущених м'ячів, а перемога вивела ЦСКА до єврокубкової весни, яка цілком може бути лігочемпіонівською.