Шикарний матч Ярмоленка у Кубку ліги: дві передачі і два голи у ворота "Халла"

23 вересня 2020, 00:13
Український півзахисник допоміг "Вест Гему" розгромити "тигрів"

Вінгер Вест Гема Андрій Ярмоленко / Фото: Reuters

Сьогодні у третьому раунді Кубка англійської ліги "Вест Гем" українця Андрія Ярмоленка приймав "Халл". Колишній півзахисник "Динамо" вийшов у стартовому складі господарів і став одним з найкращих гравців поєдинку. "Молотобойці" розгромили опонента з рахунком 5:1, а Ярмоленко записав на свій рахунок два голи і дві результативні передачі. А буквально днями "Вест Гем" з вини українця програв лондонське дербі "Арсеналу".

"Вест Гем" відкрив рахунок досить швидко – на 18-й хвилині автором забитого м'яча став Роберт Снодграсс, якому асистував Андрій. У кінцівці тайму перевагу лондонського клубу збільшив Себастьян Аллер з передачі Ярмоленка. А на 56-й хвилині український футболіст відзначився сам, коли холоднокровно реалізував пенальті.

На 70-й хвилині розрив у рахунку скоротив нападник "Халла" Маллік Вілкс з передачі Джоша Мадженніса. Уже в компенсований час четвертий гол забив Аллер з пасу Мануеля Лансіні. А остаточний рахунок встановив Ярмоленко, замкнувши передачу Феліпе Андерсона метрів з 13-ти.

Андрій Ярмоленко / Фото: Reuters

Раніше ми повідомляли, що Ярмоленка сватають в клуби США.