Гол з-під Ярмоленка: "Вест Гем" з вини українця програв "Арсеналу"

20 вересня, 07:27

Олег Люлька Олег Люлька

Команда українця поступилася в лондонському дербі, пропустивши вирішальний м'яч після помилки Андрія в обороні

Украй невдалим видався для українського легіонера "Вест Гема" Андрія Ярмоленка матч другого туру чемпіонату Англіїпроти "Арсеналу". Команда ексдинамівця програла виїзне лондонське дербі з рахунком 1:2, при цьому переможний для себе м'яч "каноніри" забили після позиційної помилки Ярмоленка.

Як і в матчі першого туру проти "Ньюкасла" (0:2), тренер "Вест Гема" Девід Моєс випустив Андрія Ярмоленка не в стартовому складі, а на заміну. Цього разу – на 83-й хвилині. На той момент рахунок був рівним – 1:1. І буквально за дві хвилини "Арсенал" забив вирішальний гол.

Ярмоленко – ймовірно, ще не оговтавшись на полі після виходу на заміну – дозволив пройти собі за спину передачі від гравця "Арсеналу" Сака. Випурхнувши з-під українця, м'яч підхопив Себальос і покотив на Нкетіа, якому залишалося лише влучити у порожні ворота "Вест Гема".

Ярмоленко не приховував розпачу, після пропущеного голу зробивши стрибок злості навколо своєї осі і відчайдушно змахнувши руками. Команда Андрія зазнала другої поразки в двох матчах англійської Прем'єр-ліги і закріпилася серед аутсайдерів турніру. Навряд чи про такий старт нового сезону мріяв Ярмоленко.

Андрій Ярмоленко

Андрій Ярмоленко / Фото: Getty Images

Гол Нкетіа. Фото – Reuters

Раніше ми писали, що на Ярмоленка слідом за Китаєм з'явилися претенденти в США. Але для самого 30-річного футболіста пріоритетом залишається місце в основному складі "Вест Гема".