Шостий день ЧС з легкої атлетики: без українців розіграли три комплекти нагород

10 серпня 2017, 00:27
Олімпійська чемпіонка вперше виборола золото, а 19-річна атлетика з Бахрейну обігнала шестикратную переможницю Олімпіад

Фото AFP

У Лондоні завершився шостий змагальний день на чемпіонаті світу з легкої атлетики.

Сьогодні були розіграні три комплекти нагород. Нагадаємо, українці під акомпанемент дощу не змогли пробитися в жоден з фіналів у своїх дисциплінах.

У штовханні ядра у жінок золоту медаль виграла китаянка Ґун Ліцзяо . Її результат – 19.94 м. Це перша золота медаль ЧС для Ґун. Раніше бронзова призерка Олімпіади-2012 двічі ставала бронзовою і один раз – срібною призеркою світової першості. Срібну медаль завоювала Аніта Мартон з Угорщини (19.49), "бронза" дісталася Мішель Картер з США (19.14).

У бігу на 400 метрів з перешкодами у чоловіків переміг Карстен Вархольм з Норвегії (48.35). Другим до фінішу прийшов Ясмані Копель з Туреччини (48.49), а третім – американець Керрон Клемент (48.52).

У жінок в бігу на 400 метрів золоту медаль з кращим персональним результатом завоювала олімпійська чемпіонка Ріо 2016 в естафеті 4x400 американка Філліс Френсіс (49.92). Вона також була срібною призеркою ЧС-2015 року в естафеті. "Срібло" дісталося 19-річній Сальві Ейд Насер з Бахрейну (50.06), а "бронза" – шестиразовій олімпійській чемпіонці американці Еллісон Фелікс (50.08).

Раніше атлет з Ботсвани в поодинці пробіг 200 метрів, щоб пробитися в півфінал чемпіонату світу

Вчора були розіграні медалі в метанні спису, в стрибках з жердиною, в бігу на 3000 метрів з перешкодами, бігу на 400 і 800 метрів.

Чемпіонат світу з легкої атлетики в Лондоні завершиться 13 серпня.