Шедевр від Марлоса і перше в історії VAR-скасування голу: як "Шахтар" дотиснув у Харкові "Десну"

23 лютого 2020, 19:57
"Гірники" вирвали перемогу над командою з Чернігова, забивши єдиний м'яч на 94-й хвилині

Марлос / Фото: Getty Images

Матч 19-го туру Прем'єр-ліги, в якому "Шахтар" обіграв "Десну" 1:0, виявився історичним для чемпіонату України. Вперше в нашому найвищому дивізіоні був скасований гол після перегляду VAR – системи відеодопомоги арбітру. На 62-й хвилині "Десна" вразила ворота "Шахтаря", але, як показав повтор, голу передував офсайд.

У підсумку "Десна", що мала шанс перемогти, програла. На 94-й хвилині шикарний за красою гол п'ятою забив Марлос, якому зряче асистував Тайсон. Що цікаво, обох цих гравців тренер "Шахтаря" Луїс Каштру випустив на заміну незадовго до фінального свистка – його джокери спрацювали на 100 відсотків!

Шахтар – Десна – 1:0