"Ще не вмерла" в Москві! Українка стала найсильнішою жінкою Європи

4 квітня 2021, 22:18
Харків'янка Каміла Конотоп з рекордом перевершила росіянку на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в столиці РФ

Каміла Конотоп / Фото: Instagram

Українка Каміла Конотоп виборола "золото" чемпіонату Європи з важкої атлетики, який відбувається в Москві. 20-річна харків'янка стала найкращою в олімпійській ваговій категорії до 55 кілограмів, показавши перший результат як у ривку (95 кг), так і в поштовху (113 кг). Отже, у неї три медалі найвищої проби – за сумою двоборства та за окремі види.

У сумі на 8 кг українка перевершила срібну призерку – росіянку Світлану Єршову.

Дивіться, як у Москві звучить "Ще не вмерла..."

Чемпіонат Європи з важкої атлетики. Москва

Жінки. До 55 кг

• 1. Каміла Конотоп (Україна) – 208 кг (95 + 113)
  • 2. Світлана Єршова (Росія) – 200 кг (88 + 112)
  • 3. Ніна Стеркс (Бельгія) – 197 кг (88 + 197)

Відзначимо, що це перше золото Конотоп на дорослому рівні, а також найкращий результат в її кар'єрі. Попередній рекорд українки на міжнародних змаганнях становив 202 кг – їх Каміла підняла на Кубку світу в Досі-2019.

5 фактів про новий локдаун, які має знати кожен. Пенсіонер-влогер Дід Панч у новому випуску YouТube-шоу пояснив, що, де і коли буде закрито. А також провів опитування і дізнався, як цей локдаун сприйняли українці.