"Шахтар" на виїзді розгромив "Говерлу" 6: 1

29 листопада 2015, 16:14
Кращий бомбардир сезону Алекс Тейшейра записав на своїй рахунок чергові два м'ячі

"Шахтар" обіграв "Говерлу" з рахунком 6: 1 в Ужгороді. Фото ФК "Шахтар"

У матчі 16 туру чемпіонату України "Шахтар" на виїзді розгромив "Говерлу". Поєдинок у суботу пройшов на стадіоні "Авангард" в Ужгороді і завершився з рахунком 6: 1 на користь команди Мірчі Луческу.

Вже після першого тайму питання переможця було знято – 4 : 1 . По голу в складі переможців забили Ракицький, Тайсон, Марлос і Феррейра , господарі відповіли м'ячем Хльобаса , який зробив рахунок 1 : 1 на 16 -й хвилині. У другому таймі кращий бомбардир чемпіонату України в нинішньому сезоні Алекс Тейшейра оформив дубль і довів рахунок голам до 21 -го.

Після цього матчу в активі "Шахтаря" стало 40 очок (перше місце), у "Говерли" залишилося 10 очок (12-е місце).

У паралельному матчі "Волинь" з рахунком 9: 1 обіграла "Металург".

Таблиця чемпіонату України.

"Говерла" – "Шахтар" – 1 : 6 ( 1 : 4 )
Голи: Хльобас (16) – Ракицький (9), Тайсон (28), Марлос (30), Феррейра (35), Тейшейра (67), Тейшейра (73)
Жовті картки: Цуріков (85) - Едуардо (84)