Шанс на медаль. Підручний показав найкращий результат у сезоні

13 січня 2022, 17:36
Чоловічий спринт у Рупольдінгу виграв французький біатлоніст Кантен Фійон Майє, а українець Дмитро Підручний фінішував на 7-му місці

Дмитро Підручний потрапив до ТОП-10 у спринтерських перегонах / Фото: Getty Images

Після провалу українських біатлоністок у спринтерській гонці у Рупольдінгу мало хто очікував високих результатів від чоловічої команди.

На старт спринту в Рупольдінгу вийшли п'ять українських біатлоністів: Дмитро Підручний, Богдан Цимбал, Артем Прима, Антон Дудченко і Артем Тищенко.

Порадував своїм результатом лідер збірної України Дмитро Підручний. 30-річний біатлоніст із одним промахом на вогневих рубежах фінішував на сьомому місці. Це перше потрапляння до ТОП-10 в особистій гонці.

Завдяки цьому результату, у неділю Підручний стартуватиме сьомим у гонці переслідування і отримає шанс поборотися за медаль.

Ще троє українців потрапили до залікової зони. Богдан Цимбал лише 14 секунд програв Дмитру Підручному, але через щільність результатів посів 17-те місце.

По одному промаху допустили Артем Прима і Антон Дудченко і в підсумку посіли 22-ге та 26-те місця.

За відсутності лідерів збірної Норвегії, які вирушили на передолімпійський збір, гонку виграв француз Кантен Фійон Майє. Дистанцію він пройшов без жодного промаху і з часом 23:23,7.

Другий призер гонки Бенедикт Долль із Німеччини поступився переможцю сімома секундами. Білорус Антон Смольський виборов бронзову нагороду.