"Шахтар" завоював путівку в Лігу чемпіонів

30 травня 2015, 21:23
У драматичному матчі "гірники" зіграли внічию з "Карпатами"

"Гірники" утримали потрібний рахунок. Фото ФК "

Сьогодні в останньому турі чемпіонату України з футболу визначився другий учасник Ліги чемпіонів від нашої країни. Донецькому " Шахтарю" було достатньо зіграти внічию з "Карпатами ", щоб гарантувати собі друге місце.

Спочатку здавалося, що "гірники" без праці доб'ються результату. Вже в першому таймі вони забили два голи львів'янам .

Спочатку другим темпом відзначився Кривцов , з першого разу потрапив у поперечину . А потім Тейшейру вивели на удар і бразилець пробив воротаря " Карпат".

Але як тільки почався другий тайм забили львів'яни – Карноза зі штрафного влучив у "дев'ятку". А незабаром "Карпати " і зовсім зрівняли рахунок. З-за штрафної влучив у кут Худоб'як .

Кінцівка зустрічі нагадувала битву – з купою фолів і жовтих карток. Але без голів. Нічия – 2: 2, яка влаштувала "Шахтар".

"Шахтар" – "Карпати" – 2: 2
Голи: Кривцов (33), Тейшейра ( 37 ) – Карноза (47), Худоб'як ( 59 )
Попередження: Кривцов ( 72), Кучер ( 74), Марлос ( 81 ) – Голодюк ( 74), Костевич ( 75), Гуцуляк ( 85 )