"Шахтар" забив "Чорноморцю" п'ять голів за один тайм

11 квітня 2015, 18:57
"Гірники" у Львові розгромили одеський клуб з рахунком 5: 0

"Шахтар" розгромив "Чорноморець" 5: 0. Фото ФК "Шахтар"

У матчі 19 туру чемпіонату України "Шахтар" розгромив "Чорноморець". Поєдинок у суботу у Львові завершився з рахунком 5: 0 на користь команди Мірчі Луческу.

Після безгольового першого тайму "гірників" прорвало у другому. Луїс Адріано відзначився дублем (71 і 80 хвилини), ще по голу записали на свій рахунок Дуглас Коста (61), Тарас Степаненко (76) і Тайсон (90 + 4).

Після цього матчу в активі "Шахтаря", що займає друге місце в турнірній таблиці після "Динамо", стало 44 очки (у киян – 48 і гра в запасі). У "Чорноморця" залишилося 17 очок – це 11-е місце.

Таблиця чемпіонату України.

"Шахтар" – "Чорноморець" – 5:0 (0:0)

Голи: Коста (61), Луїс Адріано (71), Степаненко (76), Луїс Адріано (80), Тайсон (90 + 4)
Жовті картки: Срна (14), Ракицький (41), Коста (45 + 1), Ілсіньо (49) – Крнета (27), Данченко (36), Кабаєв (56)
Вилучення: Олійник (30)