"Шахтар" виграв донецьке дербі у Львові

16 травня 2015, 18:50
Дубль Тейшейри в першому таймі дозволив команді Мірчі Луческу обіграти "Металург" – 2: 0

"Шахтар" обіграв "Металург" 2: 0.

В матчі 24 туруукраїнської футбольної Прем'єр -ліги " Шахтар" в донецькому дербі переграв "Металург". Поєдинок з відомих причин пройшов не в Донецьку, а у Львові на стадіоні "Арена Львів" і завершився з рахунком 2: 0 на користь команди Мірчі Луческу.

Дублем у першому таймі відзначився бразильський півзахисник Алекс Тейшейра , який забив на 9 -й і 45 -й хвилинах . Більше голів у матчі не було . "Металург" практично весь другий тайм грав у меншості після видалення Чечера на 56 -й хвилині.

Після цього поєдинку в активі " Шахтаря " стало 55 очок . У "Динамо" – 59 очок і гра в запасі : вже в неділю кияни достроково стануть чемпіонами , якщо обіграють "Дніпро" на своєму полі. У донецького "Металурга " залишилося 26 очок (восьме місце).