"Шахтар" у Львові обіграв "Ворсклу"

6 березня 2016, 18:51
Голи Тайсона і Едуардо в другому таймі принесли команді Мірчі Луческу чергові три очки

"Шахтар" - "Ворскла" - 3:1. Фото ФК "Шахтар"

У матчі 17 туру чемпіонату України "Шахтар" обіграв "Ворсклу". Поєдинок в неділю пройшов у Львові і завершився з рахунком 3:1 на користь команди Мірчі Луческу.

"Гірники" відкрили рахунок на 9-й хвилині, коли капітан команди Даріо Срна вразив ворота суперника прямим ударом зі стандарту. На 36-й хвилині "Ворскла" змогла відігратися завдяки голу Артема Громова.

У другому таймі "Шахтар" спочатку знову вийшов вперед, а потім і збільшив свою перевагу. На 49-й хвилині відзначився Тайсон, а на 85-й крапку в матчі поставив Едуардо.

Після цього матчу в активі "Шахтаря" стало 46 очок – стільки ж, скільки і у "Динамо". "Гірники" в таблиці займають перше місце завдяки кращій різниці голів. "Ворскла" з 25-ма очками залишилася на п'ятому місці.