"Шахтар" знищив "Львів" в чемпіонаті України

4 травня 2019, 21:32
У ворота "городян" влетіло від лідера п'ять сухих м'ячів

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Сьогодні матчем у Харкові завершився 27-й тур чемпіонату України з футболу - "Шахтар" приймав "Львів". Поєдинок вийшов багатим на голи і завершився впевненою перемогою чинного чемпіона.

"Гірники" відкрили рахунок досить швидко і досить курйозно. Після рикошету Альваро відправив м'яч у свої ворота. До перерви "Шахтар" володів ініціативою, атакував, але більше забити не зміг. Зате в другому таймі прорвало.

Спочатку Нем вийшов один на один і перекинув голкіпера "Львова". За ним Болбат точно пробив в кут. Далі прийшла черга Коваленка бити в інший кут. Ну і крапку в матчі поставив Алан Патрік, який отримав пас у центрі штрафної.

Символічно, що це був 50-й матч "Шахтаря" в Харкові і завершився він з рахунком – 5: 0.

"Шахтар" – "Львів" – 5: 0
Голи: Альваро (17, авт.), Нем (51), Болбат (55), Коваленко (63), Алан Патрік (76)

Після цієї перемоги "Шахтар" набрав 70 очок і продовжує впевнено лідирувати, збільшивши відрив від найближчого переслідувача. Адже київське "Динамо" вдома втратило очки, зігравши внічию з "Олександрією".