"Шахтар" зіграв внічию з лідером чемпіонату Хорватії

2 лютого 2015, 20:26
"Гірники" провели товариський матч проти загребського "Динамо" на зборі в Іспанії

"Гірники" не змогли обіграти загребське "Динамо". Фото ФК "Шахтар"

Чемпіон України донецький "Шахтар" на зборі в Іспанії зіграв внічию з чемпіоном Хорватії загребським "Динамо" у товариському матчі – 1:1.

Хорвати першими відкрили рахунок: на 7-й хвилині після атаки правим флангом і гострої прострільної передачі відзначився Енрікес. На 24-й хвилині "Шахтар" зрівняв рахунок: Фред запресингував свого опонента в центрі, Коста в дотик адресував м'яч Тейшейрі, який своєчасним пасом знайшов Адріано – 1:1.

У час, що залишився до фінального свистка, рахунок не змінився.

"Шахтар" (Донецьк, Україна) – "Динамо" (Загреб, Хорватія) – 1:1 (1:1)

Голи: Адріано (24) – Енрікес (7)

"Шахтар" (1-й тайм): П'ятов, Срна (к), Кривцов, Ордець, Ізмаїлі, Фернандо, Фред, Коста, Тейшейра, Тайсон, Адріано

"Шахтар" (2-й тайм): П'ятов (Сарнавський, 74), Ілсіньо, Кучер, Ракицький, Азеведо, Степаненко, Дентіньо, Веллінгтон (Коваленко, 61), Марлос, Бернард, Гладкий

"Динамо" З (1-й тайм): Едуардо, Іво Пінту, Енрікес, Машаду, Фернандес, Адемі (к), П’яца, Сігалі, Чорич, Мател, Таравель

"Динамо" З (2-й тайм): Едуардо, Іво Пінту, Енрікес (Ходжич, 61), Машаду (Гояк, 73), Чекічі, Адемі (к), П’яца (Фіоліч, 73), Сігалі, Чорич (Гонсало, 61), Вукоєвич, Таравель