"Шахтар" став першим чвертьфіналістом Кубка України

27 жовтня 2015, 15:51
"Гірники" вдруге перемогли "Тернопіль"

Фото ФК "Шахтар"

Донецький "Шахтар" здобув перемогу над першоліговим "Тернополем" і в другому матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Зустріч, яка відбулася на стадіоні "Оболонь" у Києві, завершилася перемогою підопічних Мірчі Луческу з рахунком 4:0. Перший матч команд у Тернополі завершився також перемогою "Шахтаря" з рахунком 5:0.

Рахунок у матчі ударом з 11-метрової позначки відкрив аргентинець Факундо Феррейра, відзначившись вперше з 26 жовтня 2013! Ще в першому таймі Василь Кобін ударом ножицями подвоїв перевагу своєї команди, після перерви Андрій Борячук довів рахунок до розгромного, а в кінцівці зустрічі сьогоднішній капітан команди Тайсон реалізував пенальті, відсвяткувавши сотий матч за "Шахтар".

Жеребкування чвертьфінальних пар Кубка України відбудеться у п'ятницю, 30 жовтня. Команди будуть розділені на "сіяних" і "несіяних".

"Шахтар" – "Тернопіль" – 4:0
Голи: Феррейра (5, пен), Кобін (33), Борячук (67), Тайсон (89, пен)

"Шахтар": Каніболоцький, Кобін (Коробенко, 63), Ордець, Кривцов, Шевчук (Матвієнко, 63), Дентіньо, Коваленко, Нем, Тайсон, Арабидзе, Феррейра (Борячук, 63)

"Тернопіль": Чорнобай, Курило, Атласюк, Клекіт, Дубчак, Кондзелка, Богданов (Гром'як, 82), Сороцький (Капелян, 58), Дорі (Полянчук, 66), Гаврилюк, Соколовський

Попередження: Богданов (4), Кондзелка (18), Клекіт (48), Нем (78), Курило (89)