"Шахтар" зім'яв "Маріуполь" і вийшов у фінал Кубка України

18 квітня 2018, 20:57
Дубль Тайсона і асисти Марлоса допомогли "гірникам" не помітити суперника в 1/2 фіналу Кубка України

"Шахтар" - "Маріуполь" - 5: 1. фото shakhtar.com

У півфіналі Кубка України чинний володар трофея "Шахтар" впевнено обіграв "Маріуполь". Поєдинок пройшов у середу на стадіоні "Металіст" в Харкові і завершився перемогою команди Паулу Фонсеки з рахунком 5: 1. "Шахтар" вийшов вперед на восьмій хвилині, коли Тайсон відзначився прямим ударом зі стандарту. В середині першого тайму гостям вдалося зрівняти рахунок: Діденко перехопив передачу П’ятова, послідувала передача на Тищенка, який відправив м'яч у сітку – 1: 1.

На 34-й хвилині бразильський півзахисник "Шахтаря" Дентіньо покинув поле на ношах після зіткнення головами з суперником. А через кілька хвилин "гірники" знову забили: Матвієнко видав відмінний пас на Марлоса, якому залишалося тільки не схибити – 2: 1. На доданих до першого тайму хвилинах Тайсон увірвався в чужу штрафну і пробив точно в кут – 3: 1.

У другому таймі голи продовжили влітати у ворота "Маріуполя", а розпасовщиком виступав Марлос. Спочатку бразилець з українським паспортом асистував Кайоде (74-а хвилина), потім Івану Петряк (81).

"Шахтар" вийшов у фінал Кубка України, де зіграє з київським "Динамо" 9 травня в Дніпрі.

"Шахтар" – "Маріуполь" – 5: 1 (3: 1)

Голи: Тайсон (8), Марлос (38), Тайсон (45 + 2), Кайоде (74), Петряк (81) – Тищенко (22)

Жовті картки: Неплях (14) – Матвієнко (47), Биков (63)

21 квітня "Шахтар" зіграє з "Ворсклою" в 27 турі чемпіонату України в Харкові.

У паралельному півфінальному матчі Кубка України київське "Динамо" розгромило "Дніпро-1" з рахунком 4: 1.

Нагадаємо, що днями "Динамо" обіграло "Шахтар" з рахунком 1: 0 в 27 турі чемпіонату України.