"Шахтар" – "Реал": відео голів та цікавих моментів матчу Ліги чемпіонів

2 грудня 2020, 08:00
Зустріч відбулася у вівторок на київському НСК "Олімпійський"

/ Фото: Reuters

У п'ятому турі Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" приймав мадридський "Реал". Перед стартовим свистком українська команда зберігала шанси на вихід до плей-оф. Але для цього дуже бажано було обіграти іспанський гранд. На нашому сайті йшла онлайн-трансляція матчу "Шахтар" – "Реал".

Пропонуємо вашій увазі найцікавіші моменти поєдинку в столиці України. Вже на п'ятій хвилині "гірникам" не пощастило. Додо обрізався на своїй половині поля, "Реал" швидко провів атаку, яку ударом в штангу завершив Марко Асенсіо.

Незабаром молодому Анатолію Трубіну довелося справлятися з потужним, але прямолінійним ударом Каріма Бензема.

А на 14-й хвилині форвард "Шахтаря" Жуніор Мораес перехопив необережну поперечну передачу "реаліста", і Рафаель Варан змушений був збити українського бразильця, щоб не дати йому вискочити на побачення з Тібо Куртуа. Румунський рефері показав йому жовту картку.

Пізніше Мораес поступився місцем на полі Дентіньйо. Кіпер же "Шахтаря" врятував команду від удару з близької дистанції Асенсіо на 30-й хвилині.

Перша половина завершилася без голів – 0:0.

Читайте про те, що фанати "Борусії" влаштували салют гравцям "Інтера" о 4 годині ночі.

На початку другої половини "Шахтар" нарешті завдав першого удару в площину воріт, але Куртуа відбив м'яч після спроби Тайсона.

А на 58-й хвилині чемпіон України відкрив рахунок – 1:0. Після неузгоджених дій мадридців у захисті м'яч відлетів до Дентіньо – і бразилець переграв бельгійського воротаря!

Був ще шанс у Віктора Коваленка на 67-й хвилині, але гості відбилися.

А на 83-й хвилині "Шахтар" подвоїв свою перевагу. Ізраїльтянин Манор Соломон в контратаці взяв ініціативу в свої руки і потужно пробив у ближній кут – 2:0. Захисники занадто близько підпустили "гірника", а Тібо не зміг нічого зробити.

Підопічні Луїша Каштру довели гру до перемоги і потіснили "Реал" з другого місця!