"Шахтар" розгромив знекровлене "Динамо" з вилученим Сидорчуком

8 листопада 2020, 18:51
"Гірники" наблизилися до принципового суперника на відстань одного очка

Динамо - Шахтар / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Букмекерські контори вгадали переможця українського класичного протистояння. Однак навряд чи хтось думав, що перемога дасться "Шахтарю" так легко. Звичайно, відіграли тут роль і масове захворювання коронавірусом у "Динамо", і вилучення вкотре капітана Сергія Сидорчука. Втім, головне у футболі, як відомо, – результат на табло, а він сьогодні на користь "гірників". Наш сайт вів онлайн "Динамо" – "Шахтар".

Початок не віщував тотального домінування гостей. Підопічні Мірчі Луческу відверто не закривалися на своїй території і намагалися підтримувати свій статус. Багато що вирішила помилка 18-річного воротаря Руслана Нещерета. Як і говорили раніше, хлопець невпевнено діє на виходах. Цього разу він просто не влучив кулаком по м'ячу після навісу Додо справа – і Жуніор Мораес забив уже п'ятий м'яч у ворота своєї колишньої команди в формі "Шахтаря".

А на останній хвилині першого тайму Сидорчук грубо в'їхав у Корнієнка, і харківська суддя Катерина Монзуль вилучила киянина після перегляду системи VAR. Дивіться відео голів "Динамо" – "Шахтар" і вилучення Сидорчука.

На 66-й хвилині другий м'яч влетів у ворота "Динамо": Тарас Степаненко потужно пробив, але "снаряд" влучив у Маркоса Антоніо й змінив напрямок. Гол записали на бразильця. А на 73-й хвилині Алан Патрік ефектним дальнім ударом поставив крапку в матчі – 0:3.

Після дев'яти турів кияни залишаються лідерами з 20 очками, у "Шахтаря" – 19. О 19:30 в останній зустрічі дня "Зоря" прийме "Ворсклу", в якої 15 очок. Нагадаємо розклад і результати 9-го туру чемпіонату України.