"Шахтар" розгромив "Металіст" з рахунком 8:1

1 квітня 2016, 19:01
Хет-трик на рахунку Тайсона, Марлос відзначився дублем, ще по голу забили Ісмаїлі, Феррейра і Едуардо

"Шахтар" у Львові розгромив "Металіст". Фото ФК "Шахтар"

У стартовому матчі 20 туру чемпіонату України "Шахтар" розгромив "Металіст". Поєдинок в п'ятницю пройшов на "Арені-Львів" у Львові і завершився з рахунком 8:1 на користь команди Мірчі Луческу.

Рахунок на шостій хвилині матчу відкрив Тайсон, проте вже через десять хвилин номінальні гості зусиллями Корнієва зрівняли рахунок – 1:1. Після цього забивали лише гравці "Шахтаря", причому забивали багато. Тайсон ще двічі вразив ворота "Металіста" і оформив хет-трик, а дублем Марлос, по голу забили Ісмаїлі, Феррейра і Едуардо. 8:1 – найбільша перемога "Шахтаря" в поточному чемпіонаті.

Цікаво, що арбітр зустрічі Юрій Грисьо не показав жодної жовтої картки.

Після цього матчу в активі "Шахтаря" стало 52 очки – стільки ж, скільки у "Динамо", що має гру в запасі (в суботу проти "Олександрії" на виїзді). У "Металіста" залишилося 14 очок і 11-е місце в турнірній таблиці.

Таблиця чемпіонату України.

"Шахтар" – "Металіст" – 8:1 (3:1)
Голи: Тайсон (6), Ісмаїлі (27), Феррейра (31), Тайсон (54), Тайсон (57), Марлос (67), Едуардо (86), Марлос (89) – коріння (16)