"Шахтар" розгромив "Металіста": 100-й гол сезону і м'яч двічі тата Гладкого

11 вересня 2015, 20:50
Дублем у складі "гірників" відзначився кращий бомбардир чемпіонату Алекс Тейшейра, гол якого з пенальті став 100-м у чемпіонаті 2015/16

Харків'яни тепло зустріли "Шахтар". Фото shakhtar.com

На старті сьомого туру української Прем'єр-ліги "Шахтар" на виїзді розгромив "Металіста" з рахунком 5:0.

Рахунок голам відкрив захисник Ярослав Ракицький, який відіграв два матчі за збірну України, і на 35-й хвилині вразив ворота "Металіста" своїм фірмовим потужним ударом. У кінцівці першого тайму кращий бомбардир нинішнього чемпіонату Алекс Тейшейра вдало зіграв на добиванні – 2:0.

У другому таймі перевага "Шахтаря" тільки збільшувалася і рахунок став розгромним. На 53-й хвилині Олександр Кучер вдало замкнув передачу Ракицького, а на 60-й господарі залишилися в меншості: за фол на Гладкому пряму червону картку отримав Дмитро Рижук. З пенальті точно пробив Алекс Тейшейра, оформивши дубль. До речі, його гол став 100-м у сезоні 2015/16 чемпіонату України.

Крапку в матчі поставив Олександр Гладкий, елегантно перекинувши воротаря "Металіста" Погорілого. Таким чином, нападаючий зробив собі подарунок до дня народження другої дитини: сьогодні дружина Гладкого Марія народила сина Івана.

"Шахтар" набрав 16 очок, у "Металіста" залишилося сім.

Таблиця чемпіонату України.

"Металіст" – "Шахтар" – 0:5 (0:2)

Голи: Ракицький (35), Тейшейра (39), Кучер (53), Тейшейра (62, пен), Гладкий (81)

Жовті картки: Довгий (58), Рудика (86) – Ракицький (37), Тайсон (74)

Вилучення: Рижук (61)