"Шахтар" розгромив "Говерлу"

5 грудня 2014, 21:00
Олександр Гладкий відзначився дублем і закінчив рік у ранзі найкращого бомбардира " гірників " у ЧУ

"Шахтар" завершив рік перемогою 4:1. Фото ФК "Шахтар"

У матчі перенесеного 10 туру чемпіонату України "Шахтар" розгромив ужгородську "Говерлу". Поєдинок у п'ятницю відбувся у Львові і завершився з рахунком 4:1 на користь команди Мірчі ЛУческу. Цей матч став останнім для команд у чемпіонаті України в нинішньому році. Наступний тур – 15-й – пройде в кінці лютого 2015 року.

У складі переможців дубль на свій рахунок записав Олександр Гладкий – українець закінчив рік найкращим бомбардиром "гірників" у ЧУ. Ще один гол на останніх хвилинах матчу забив Фред, а на 32-й хвилині гравець "Говерли" Хомин забив м'яч у свої ворота. В ужгородців єдиний м'яч на рахунку Мякушка.

Після цього матчу "Шахтар" набрав 31 очко. У "Говерли" залишилося 9 очок.

Таблиця чемпіонату України.

"Шахтар" – "Говерла" – 4:1 (2:0)

Голи: Гладкий (20), Гладкий (80), Фред (90+4) – Хомин (32, автогол), Мякушко (49)

Жовті картки: Родич (44), Райчевич (77)