"Шахтар" розгромив "Динамо" в Києві і вийшов у лідери чемпіонату

16 жовтня 2015, 20:58
"Гірники" забили киянам три м'ячі

У центральному матчі 11 туру чемпіонату України "Шахтар" на виїзді розгромив "Динамо" і зрівнявся з киянами за очками.

Весь матч пройшов під диктовку гостей. У стартові 10-15 хвилин "Шахтар" створив моментів на кілька голів, але забив перший м'яч на 40-й хвилині: Марлос отримав м'яч на 11-метровій позначці і пробив низом повз Шовковського. У другому таймі дублем відзначився кращий бомбардир поточного сезону в Україні Алекс Тейшейра.

Динамівці виглядали зовсім "беззубо", особливо в атаці. Після третього голу шансів вже не було, як і моментів у "Динамо". "Шахтар" же міг рахунок і збільшити. Наприклад, Гладкий перекидав СаШо і не потрапив у вже порожні ворота.

Закінчували матч кияни в меншості: на 89-й хвилині Дерліс Гонсалес отримав другу жовту картку і був вилучений.

Після цього матчу в активі "Шахтаря" стало 28 – як і у "Динамо", але "Шахтар" вийшов на перше місце за додатковими показниками.