"Шахтар" розгромив "Брагу" і вийшов у півфінал Ліги Європи

14 квітня 2016, 23:51
Португальці забили два м'ячі у власні ворота

Срна відкрив рахунок. Фото AFP

Донецький "Шахтар" за сумою двох зустрічей легко пройшов "Брагу" в чвертьфіналі Ліги Європи. Після гостьової перемоги – 2:1, сьогодні "гірники" розгромили суперника у Львові – 4:0.

Після нудних стартових хвилин, гра могла пожвавитися на 14-й хвилині, коли Кучер збив Хассана в штрафний, але рефері не призначив пенальті. А ось через десять хвилин вже голкіпер "Браги" Матеус сфолив на Коваленка – пенальті! Срна з "точки" пробив впритул зі штангою.

На 42-й хвилині після навісу Срни, Коваленко не дотягнувся до м'яча, але той влучив у Рікарду Феррейру і влетів у сітку.

На 50-й хвилині після прострілу Срни на Коваленка, той в дотик розстріляв ворота з семи метрів.

А на 73-й хвилині Рікарду Феррейра оформив дубль, зрізавши вдруге м'яч у свої ворота. Цього разу після прострілу Тайсона.

"Шахтар" виходить у півфінал Ліги Європи і завтра довідається про свого наступного суперника.