"Шахтар" розгромив "Аустрію" в товариському матчі

5 липня 2018, 21:21
"Гірники" забили у ворота австрійців три "сухих" голи

Команди виходять на поле. Фото ФК "Шахтар"

Сьогодні на зборах донецький "Шахтар" провів товариський матч проти віденської "Аустрії". "Гірники" здобули впевнену перемогу – 3: 0. Голи забивали – Ісмаїлі, а також новачки команди Жуніор Мораєс і Фернандо Педро.

На 16-й хвилині австрійці сфолили у власному штрафному на Коваленка і пенальті чітко реалізував Жуніор Мораєс. Другий гол донеччани забили, як то кажуть, в роздягальню. Ісмаїлі, обігравши суперника, увійшов в штрафну і потужно пробив. А розгром "Аустрії" після перерви влаштував Фернандо Педро, який замкнув простріл.

"Шахтар" – "Аустрія" 3: 0

Голи: Мораєс (16), Ісмаїлі (44), Фернандо (54)

"Шахтар" (1-й тайм): П'ятов, Данченко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Патрік, Степаненко, Марлос, Коваленко, Фернандо, Мораєс.

"Шахтар" (2-й тайм): Шевченко, Бутко, Ордець, Хочолава, Матвієнко, Майкон, Пихаленок, Болбат, Веллінгтон Нем, Дентіньо, Тотовіцький.

Раніше ми писали, що гімнаст Олег Верняєв, телеведучий Андрій Бєдняков і Володарка семи головних вершин світу Тетяна Яловчак знялися в промо-ролику нової виїзної форми "Шахтаря", а також облили один одного шампанським.

Нагадаємо, що форвард "Шахтаря" потрапив до числа претендентів на нагороду Golden Boy-2018: Гіоргі Арабидзе бореться за приз кращому гравцеві світу віком до 21 року.