"Шахтар" зазнав другу велику поразку в Лізі чемпіонів

30 вересня 2015, 23:47
"Гірники" на своєму полі програли "ПСЖ"

Златана таки не втримали. Фото AFP

У другому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" у Львові зустрічався з французьким "Парі Сен-Жермен".

Гості досить швидко повели в рахунку. На сьомій хвилині чи не перша атака "ПСЖ" завершилася голом. Після навісу з правого флангу Ор’є виграв верхову боротьбу у Тайсона і головою з лінії воротарського пробив у кут.

На 23-й хвилині французи фактично вирішили результат зустрічі. Після подачі з кутового Давід Луїз коліном відправив м'яч у сітку.

Далі "ПСЖ" віддав м'яч "гірникам" і продовжив грати за рахунком. У "Шахтаря" була парочка забійних моментів. У кінцівці першого тайму "гірники" в одній атаці здійснили шість ударів по воротах з відмінних позицій, але у ворота м'яч так і не влетів. Після перерви Тейшейра сколихнув поперечину, а потім з двох метрів не влучив у порожні ворота.

"У ПСЖ" два виходи один в один запоров Ді Марія. Але, граючи навіть розслаблено, "ПСЖ" таки забив ще раз. На останній хвилині Ібрагімович рикошетом від Срни реалізував вихід один на один.

В іншому матчі групи "Мальме" на своєму полі поступилася "Реалу" – 0: 2. Дубль оформив Кріштіану Роналду.