"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Зорею"

2 квітня 2017, 21:22
У своєму першому матчі у другому етапі Прем'єр-ліги "гірники" обіграли "Зорю" у Запоріжжі

"Зоря" - "Шахтар" - 1:2. Фото ФК "Шахтар"

<p>"Зоря" – "Шахтар" – 1:2. Фото ФК "Шахтар"</p>

У центральному матчі першого туру другого етапу чемпіонату України (23-й тур) "Шахтар" обіграв "Зорю". Поєдинок у неділю пройшов на "Славутич-Арені" у Запоріжжі і завершився з рахунком 2:1 на користь команди Паулу Фонсеки.

Номінальні господарі першими відкрили рахунок. На 31-й хвилині Еммануель Бонавентура перехопив м'яча в районі центрального кола, обіграв голкіпера "Шахтаря" Андрія П'ятова, котрий вийшов назустріч, і не влучив по порожніх воротах – 1:0.

"Гірники" зрівняли через п'ять хвилин. Після подачі Ісмаїлі Бланко Лещук вдало пробив головою з кількох метрів – 1:1. У середині другого тайму Тайсон після передачі від Ракицького обіграв воротаря "Зорі" і відправив м'яч у сітку – 1:2.

"Шахтар" догравав матч у меншості – Ярослав Ракицький на 87-й хвилині був видалений, отримавши другу жовту картку.

Після цього матчу в активі "Шахтаря", який лідирує в чемпіонаті, стало 63 очки. У "Зорі" залишилося 40 очок (третє місце).