"Шахтар" здобув п'яту поспіль перемогу в чемпіонаті

29 серпня 2014, 18:57
Гірники в Києві з рахунком 3:0 розгромили "Іллічівець"

"Шахтар" обіграв "Іллічівець". Фото ФК "Шахтар"

У стартовому матчі п'ятого туру чемпіонату Українидонецький " Шахтар " обіграв маріупольський " Іллічівець". Поєдинок в п'ятницю пройшов в Києві на стадіоні ім.Баннікова і завершився з счетмо 3 : 0 . Ця перемога стала для діючих чемпіонів вже п'ятою поспіль – команда Мірчі Луческу йде зі 100 % результатом .

На 32 -й хвилині рахунок відкрив Олександр Гладкий , для якого цей м'яч став четвертим у поточному сезоні – він зрівнявся з кращим бомбардиром Артемом Кравцем .

Другий гол на 55 -й хвилині забив Алекс Тейшейра.Точку в матчі на 75 -й хвилині поставив Тайсон : бразильський півзахисник пробив точно в кут метрів з 13 -ти.

За 10 хвилин до фінального свистка був видалений з поля Ярослав Ракицький. " Шахтар " у меншості голів не пропустив.

Після цього матчу в активі " Шахтаря " стало 15 очок , а "Іллічівець " залишився на останньому місці з одним балом.