"Шахтар" обіграв "Говерлу": Тейшейра забив п'ятий гол у трьох матчах

1 серпня 2015, 21:29
Команда Мірчі Луческу в третьому турі ЧУ у Львові обіграла "Говерлу" 2: 0

"Шахтар" - "Говерла" - 2:0. Фото ФК "Шахтар"

У матчі третього туру чемпіонату України "Шахтар" обіграв " Говерлу " . Поєдинок у суботу пройшов у Львові на стадіоні "Арена Львів " і завершився з рахунком 2 : 0 .

У першому таймі глядачі голів не побачили. Відкрив рахунок на 50 -й хвилині кращий бомбардир нинішнього чемпіонату Алекс Тейшейра, який на дриблінгу увійшов у штрафну , прибрав Люльку та Лухтанова і точно пробив у "дев'ятку" воріт "Говерли" . Цей гол став для Тейшейри п'ятим у трьох матчах нинішнього сезону і 50-м у чемпіонаті України. Крім того , бразилець забиває в семи матчах ЧУ поспіль !

На 74 -й хвилині Едуардо прийняв м'яч після пасу Тайсона і ударом з лівої обвів воротаря гостей – 2 : 0 .

Ця перемога стала для "гірників" третьою поспіль – команда Мірчі Луческу набрала 9 очок. У " Говерли " залишилося два очки – сьогодні команда зазнала першої поразки в сезоні.

Анонс 3-го туру чемпіонату України : час, ТБ , результати, таблиця.

"Шахтар" – "Говерла" – 2: 0 (0: 0)
Голи: Тейшейра ( 50 ) , Едуардо ( 75 )
Жовті картки : Коваленко ( 90 + 2 ) – Савченко ( 52 ) , Цуріков ( 90 ) , Ягодінскіс ( 90 + 2 )