"Шахтар" не втримав перемогу над "Фейєноордом" в Юнацькій лізі УЄФА. Огляд матчу

1 листопада 2017, 17:17
Голандський клуб відігрався на останній хвилині зустрічі

Донецький "Шахтар" провів четвертий матч у поточному розіграші Юнацької лізі УЄФА. "Гірники" на тренувальному полі ФК "Металіст" розійшлися миром з однолітками з голландського "Фейєноорда".

Рахунок в матчі на 65-й хвилині відкрив Владислав Кузьменко, завершивши показову контратаку після виконання кутового удару біля воріт "гірників". Фантастичний рейд флангом видав Дмитро Топалов.

Але втримати перемогу підопічним Сергія Шищенка не вдалося. На останній хвилині зустрічі Ділан Фенті підкараулив відскок в штрафному майданчику і з 11 метрів розстріляв Кучеренка.

Наступний матч в Юнацької лізі УЄФА "гірники" проведуть на виїзді з "Наполі" в один день з дорослими складами.

Нагадаємо, матч "Шахтар" – "Фейєноорд" відбудеться сьогодні, 1 листопада, в Харкові на стадіоні "Металіст". Початок зустрічі – о 21:45 (ТБ – ТК "Україна"). Наш сайт проведе текстову онлайн-трансляцію.

Якщо "Шахтар" переможе роттердамців, а "МанСіті" не програє в Неаполі, то "гірникам" досить буде взяти очко в двох зустрічах, щоб через три роки гарантовано вийти до весняної частини Ліги чемпіонів. Експерт Віктор Грачов ставить на рахунок 2:1.

Напередодні матчу "гірники" прогулялися Харковом – футболісти фотографувалися з уболівальниками і роздавали автографи.

"Шахтар" U19 – "Фейеноорд" U19 – 1:1
Голи: 1:0 Кузьменко (65), 1:1 Фенті (90)

"Шахтар" U19: Кучеренко, Конопля, Муравський, Бондар, Чех (к), Кащук (Якимець, 59), Меліченко, Павлиш, Андрущенко (Топалов, 57), Криськів, Кулаков (Кузьменко, 17)