"Шахтар" і "Порту" в Юнацькій лізі УЄФА розійшлися миром

30 вересня 2014, 17:30
Команди обмінялися голами з пенальті

Денис Арендарук був визнаний кращим гравцем матчу. Фото ФК "Шахтар"

Напередодні поєдинку основних складів "Шахтаря" і "Порту" в Лізі чемпіонів в рамках Юнацької ліги УЄФА помірялися силами команди 19-річних.

"Гірники" завдяки голу Вачіберадзе з пенальті на другій хвилині вийшли вперед, проте ще в першому таймі португальці також ударом з 11 метрів зрівняли рахунок. Відзначився Руй Соуза. Більше голів глядачі в цьому матчі не побачили.

Нагадаємо, в поєдинку першого туру "Шахтар" в гостях обіграв іспанський "Атлетик" – 2:0.

"Шахтар" U-19 – "Порту" U-19 – 1:1 (1:1)

Голи: Вачіберадзе (2, з пен.) – Руй Соуза (16, з пен.)

"Шахтар": Кудрик, Кирюханцев, Сагуткін, Матвієнко, Ічуаідзе, Вачіберадзе (к), Коваленко, Зубков (Меркушов, 87), Штандер, Арендарук, Борячук.

"Порту": Жоау Кошта, Руй Сілва, Вердашка, Йохансен, Суалехе, Кардозу, Клевер (Бруну Кошта, 66), Карвальо (Фернандеш, 79), Рибейру (к), Руй Соуза, Маседу (Мешкіта, 90 + 4)

Попередження: Вачіберадзе (13), Коваленко (90 + 1) – Кальварія (45 + 2), Кардозу (59).